20.01
2015

Vaata, kes pääsesid Unistuste Tööandja finaali!

22. jaanuaril tehakse teatavaks Unistuste Tööandja 2014 ehk organisatsioon, mis on enim hinnatud nii selle töötajate endi kui tööle soovijate poolt ning mis on enim panustanud oma töötajate rahulolusse. Konkursi zürii valis kõigi kandidaatide seast välja viis finalisti, kelleks on erasektorist TransferWise, LHV Pank AS, Starmaker OÜ (Olde Hansa),  avalikust sektorist Võru Järve kool ning mittetulundussektorist Eesti Nooteühenduste Liit.

Unistuste Tööandja 2014 korraldaja Anu-Mall Naaritsa sõnul on tegu väga tõsise konkursiga, kus lisaks sellele, mida organisatsioonid oma töötajate heaks teevad, läheb arvesse ka nende organisatsioonide sisemine ja väline kuvand. „Mida rohkem kattub töötajate arvamus sellega, mida arvavad sellest töökohast sinna tööle soovijad ja mida täpsemini ettevõte oma tööd sellele fokuseerib, seda tugevam on tööandja bränd.“ Sarnast uuringut pole varem Eestis tehtud, uuring viidi läbi koostöös CV Keskusega.

Anu-Mall Naarits märkis, et eriti tugev rebimine finaalikohtade pärast oli erasektoris, kus kõik finaali pääsenud on innovaatilised ja väga kõrge töötaja rahuloluga tööandjad, kes on mõelnud välja hulgaliselt firmasiseseid ühistegevusi oma töötajatele ja suudavad firmakultuuri hoida stimuleeriva ning pingevabana. Nende töötajate arvamus oma tööandjast oli homogeenne ning see peegeldus ka neile töölesoovijate arvamustest.

Unistuste Tööandja 2014 tehakse teatavaks 22.jaanuaril toimuval samanimelisel konverentsil http://www.100ideed.ee/unistuste-t%C3%B6%C3%B6andja-100-ideed.

Žüriisse kuuluvad PARE juhatuse esimees Milvi Tepp,  Eesti Kaitseväe Värbamiskeskuse juhataja Lauri Kurvits, EV 100 turundus- ja kommunikatsioonijuht Anneli Ohvril, Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi jätkusuutliku töökeskkonna valdkonnajuht Heidi Solba ja CV Keskus OÜ värbamisosakonna juhataja Renita Käsper

Eelmisel aastal võitis sama tiitli Eesti Sisekaitseakadeemia.

 

 

Kommenteeri meie Facebooki lehel

Vaata konverentse