23.01
2015

Unistuste tööandja 2014 on LHV Pank

Neljapäeva õhtul tehti teatavaks Unistuste Tööandja 2014, kelleks sai LHV Pank.

Konkursi eestvedaja Anu-Mall Naaritsa sõnul eristub LHV Pank paljudest Eesti tööandjatest selle poolest, et neil on väga tugev innovaatiline kuvand, mis vastab ka tegelikkuses nende hästi fokusseeritud tegevustele.

Konkursi žürii valis eelnevalt kõigi kandidaatide seast välja viis finalisti, kelleks on erasektorist TransferWise OÜ, LHV Pank AS, Starmaker OÜ (Olde Hansa), avalikust sektorist Võru Järve Kool ning mittetulundussektorist Eesti Noorteühenduste Liit.

LHV Panga sisemise ja välise kuvandi kõige suurem kattuvus on paljuski seotud ettevõtetes tehtavaga. Töötajatele jäetakse otsustusvabadus ja võimalus ise oma ideid ellu viia. Noortele pakutakse arengu- ja karjäärivõimalusi, kümnendik töötajatest on LHVs alustanud praktikandina. Korraldatakse palju väga kõrge osalusprotsendiga (70-90 protsenti) ühisüritusi nii oma töötajatele, kui ka töötajate peredele. Lisaks on pangal spordirõivaste kollektsioon, oma tennise, jalgpalli, kovpalli ja võrkpalli võistkonnad. Igakuiselt korraldatakse silmaringi laiendavaid seminare, firmas on raamatukogu. Hoolitsetakse selle eest, et töötajad saaksid käia ajaga kaasas ning kasutada uuemaid tehnoloogilisi lahendusi oma töö paremaks korraldamiseks.

Naaritsa sõnul on tegu väga tõsise konkursiga, kus lisaks sellele, mida organisatsioonid ise oma töötajate heaks teevad, läheb arvesse ka nende organisatsioonide sisemine ja väline kuvand.

Naarits märkis, et eriti tugev rebimine finaalikohtade pärast oli sel aastal erasektoris, kus kõik finaali pääsenud on innovaatilised ja väga kõrge töötaja rahuloluga tööandjad, kes on mõelnud välja hulgaliselt firmasiseseid ühistegevusi oma töötajatele ja suudavad firmakultuuri hoida stimuleeriva ning pingevabana.

Lisaks anti autasustamisel välja eripreemiad:

Publiku lemmiku tiitli võitis VÕRU JÄRVE KOOL.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi eripreemia võitis STARMAKER OÜ.

CV Keskuse eripreemia võitis SWISS PROPERTY AS.

Unistuste Tööandjat valitakse Eestis 2013. aastast alates. Eelmisel aastal võitis sama tiitli Eesti Sisekaitseakadeemia.

Vaata lisaks pildigaleriid.

Loe millised ideed võtsid osalejad kaasa konverentsipäevalt.

Kommenteeri meie Facebooki lehel

Vaata konverentse